logo
A A A

Saulgrieži

Apraksts

Viesu namā ir pieejamas divas koka guļbūves ēkas, kur lielākajā ēkā ir banketu un semināru zāle 45 personām, ar ģērbtuvi atsevišķā telpā. Zāles tālākajā stūrī ir virtuves aprīkojums, elektriskā plīts virsma, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, tējkannas, trauki un glāzes. Stacionāri ir novietota mūzikas pieslēgumam paredzēts skaļrunis ar jaudu 300 W, pieslēguma veids - telefons, dators u.c.

Viesu namā ir pieejami 7 divvietīgi numuri un viens četrvietīgs numurs ar divām istabām un nelielu virtuvi un ēdamgaldu. Viesnīcas telpas ir izvietotas abās guļbūvēs.

Pirmajā stāvā ir arī pirts, baseins, duša, WC, ģērbtuve pirts nodalījumā. Otrajā stāvā ir viesnīca ar 10 gultasvietām 3 divvietīgos un vienā četrvietīgā numurā kurā ir divas istabas.

Aprīkojums: TV, ledusskapis, duša, tualete, ģimenes  četrvietīgajā numurā - mini virtuvīte, elektriskā plīts virsma, ēdamgalds un trauki 4 personām. 

Mazākajā koka guļbūves ēkā ir banketu un semināru zāle 20 personām.  Zāles tālākajā stūrī ir virtuves aprīkojums, elektriskā plīts virsma, ledusskapis,  tējkannas, trauki un glāzes.

Otrajā stāvā ir viesnīcā ir ar 4 divvietīgi numuri.  Aprīkojums : platekrāna TV, duša, tualete.

Ieejas maksa

Pēc vienošanās.

Kontaktinfomācija

"Saulgrieži", Tumes pagasts, Tukuma novads

Darba laiks

Viesu uzņem visu gadu.

Telefons

(+371) 29245735