logo
A A A

SPA un atpūtas komplekss Albatross Resort

Apraksts

Apartamenti viesnīcā paredzēti pāriem, kā arī ģimenēm, kas novērtēs ērtības. Pieejama nakšņošana 24 personām. Piedāvājam gan studio tipa apartamentus, gan ar atsevišķu guļamistabu. Katrā apartamentā ir savas labierīcības. Apartamenti ir pilnībā aprīkoti ar modernām mēbelēm un aksesuāriem, kā arī virtuves piederumiem. Katrā dzīvoklī ir balkons, kur nesteidzīgi baudīt rītus un vakarus. Apartamenti viesnīcā ļaus izbaudīt un sajustu šo patiesi skaisto, kluso un dabisko vietu.

Albatross Resort komplekss Ķesterciemā ir 11 hektāru plaša, priežu ieskauta teritorija pie jūras, kas paredzēta gan īslaicīgai atpūtai, gan pastāvīgai dzīvesvietai. Albatross Resort būs piemērots galamērķis gan atpūtai divatā, gan ģimenēm ar bērniem. Īslaicīgai atpūtai viesi var rezervēt kādu no viesnīcas apartamentiem, izmantot daudzveidīgu spa un sporta infrastruktūru, kā arī apmeklēt kompleksa teritorijā pieejamo restorānu. Kompleksā regulāri tiek piedāvāti īpašie piedāvājumi, kas apvieno nakšņošanu, spa apmeklējumu un trīs kārtu vakariņas.

Apkārtnē ir daudz brīnišķīgu dabas pērļu. Un līdz jūrai ir vien 200 m, tā Jūs sagaida ar baltām smiltīm un priežu meža piejūras piekrasti. Vieta ir ērta peldēm – te atrodas publiska, labiekārtota peldvieta.

Kontaktinfomācija

Albatrosa iela 18, Ķesterciems, Engures pagasts, Tukuma novads

Telefons

+371 28444244