logo
A A A

Rūmenes muiža

Apraksts

Rūmenes muiža ir ekskluzīvs pieczvaigžņu lauku īpašums, lieliska vieta, lai aizbēgtu no ikdienas steigas un izbaudītu dažādās atpūtas iespējas. Nakšņošanai pieejamas 16 vietas 7 numuros.

Rūmenes muižas Kungu mājas interjers ir veidots kā viena kopēja gaiša un gaismas caurstrāvota telpa, kur zāles saplūst un savienojas cita ar citu nemanāmām robežām. Otrajā stāvā ir izvietoti grezni divstāvu apartamenti. Katrs apartaments ir 80 m2 plašs un rada īpaši relaksējošu gaisotni. Savukārt divi eleganti un mājīgi mansarda Romantiskie Apartmenti izvietoti Kungu mājas 3.stāvā (katrs 62 m2).

Dārza mājā ir iekārtoti trīs apartamenti, katrs no tiem piemērots divu cilvēku izmitināšanai, un plaša kopēja dzīvojamā istaba ar lielu ēdamgaldu. Viesu ērtībām Dārza mājas pirmajā stāvā ir ierīkota virtuve, kamīns un sauna, kas nodrošinās netraucētu un mierpilnu atpūtu. Uz privātās terases iespējams izmantot muižas grilu.

Atpūtu Rūmenes muižā iespējams papildināt ar pirts rituālu prāta un ķermeņa mieram latviešu autentiskajā pirtī. Rituālu vada profesionāls un pieredzējis pirts meistars, kurš spēj pirts apmeklējumu padarīt par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Citas iespējamās aktivitātes: Bocce Ball spēle parkā, bērnu spēļlaukums, pastaigu taka ap Rūmenes ezeru un mežā, putnu vērošana, brauciens ar airu laivu vai SUP dēli pa Rūmenes ezeru, peldēšanās ezerā, makšķerēšana ar savu inventāru, apkārtnes izzināšana ar velosipēdu.

Kontaktinfomācija

Rūmenes muiža, Rūmene, Kandavas pagasts, Tukuma novads

Telefons

(+371) 28001157