logo
A A A

Apartamenti Divas Laivas ar terasi

Apraksts

Viesiem tiek piedāvāti divi atsevišķi apartamenti-laivas, kuri atrodas viens otram līdzās ar vienu priekškoridoru, līdz ar to tos iespējams noīrēt gan kopā gan katru atsevišķi.

Laiva Nr. 19: studio tipa apartamenti ar 1 lielu divguļamo gultu un ir paredzēti līdz 2 viesiem.

Laiva Nr.20: 1 guļamistabas apartamenti, ar 1 lielu divguļamo gultu guļamistabā un divvietīgu dīvāngultu dzīvojamā istabā. Maksimālais visu skaits - 4 personas.

Abās laivās kopā ērti jutīsies ģimene vai draugu kompānija līdz 6 personām.

Divas laivas veidotas kā atpūtas un restarta vieta primāri mums pašiem, ko laipni piedāvājam izmantot arī citiem, kas vēlas atpūsties no ikdienas darbiem un atjaunot enerģiju, ļaujoties ideāliem apartamentiem un jūras un priežu meža maģijai.

Apartamenti ir pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo īsām un garākām brīvdienām. Abi apartamenti atrodas 1.stāvā ar privātu izeju uz āra terasi.

Papildus pakalpojumi: pilnībā aprīkota virtuve, WiFi, TV ar Netflix un Go3, galda spēles, gultas veļa un dvieļi, āra terases mēbeles. Viesi tiek sagaidīti ar dzirkstošu dzērienu un vieglām uzkodām.

Teritorija tiek apsargāta un viesiem ir pieejama privāta bezmaksas autostāvvieta.

Jūra atrodas pāris minūšu pastaigas attālumā, teritorijā ir gan bērnu rotaļu laukums, gan brīnišķīgs SPA un restorāns, kur baudīt šefa Valtera Zirdziņa gardos ēdienus.

Kontaktinfomācija

Albatrosa iela 3, Ķersterciems, Engures pagasts, Tukuma novads

Telefons

(+371) 29528441, 27044710