logo
A A A

Aviācijas muzejs “SKY ZOO”

Apraksts

Lidostā “Jurmala Airport” ir izveidots aviācijas muzejs “SKY ZOO”, kurā šobrīd ir apskatāmi tādi gaisa kuģi kā YAK-40, AN-2, SU22M4, PZL TS-11 Iskra, helikopteris MI-24, pārkrāsoti “dzīvnieku krāsās”. Ekspozīcija tiek arī pastāvīgi papildināta ar gaisa kuģiem, kuri pakāpeniski pievienojas kolekcijai pēc restaurācijas darbu veikšanas. Ekskursijas laikā ir iespējams apskatīt ne tikai šo muzeju, bet arī iepazīties ar lidlauka infrastruktūru – apskatīt angārus, kaponierus, inženiertehniskā dienesta tehniku utt.
Ekskursija ir iespējama lidostas administrācijas darba laikā – darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00. Ekskursijas ilgums – aptuveni 1-1,5 stundas, atkarībā no apmeklētāju skaita.Ekskursijai pieteikties vēlams vismaz 5 darba dienas iepriekš. Vismaz vienu dienu pirms ierašanās lūgums nosūtīt uz norādīto e-pastu ekskursijas dalībnieku sarakstu. Minimālais apmeklētāju skaits – 10 cilvēki.

Lidostas papildus pakalpojumi: video, foto vai Jūsu režisētas filmas uzņemšana Lidostas Jūrmala teritorijā reklāmas nolūkos, telpu nomu saviesīgiem pasākumiem un semināriem, kā arī restorāna pakalpojumu izmantošana, ekskursijas.

Ieejas maksa

Par cenām interesēties, sazinoties ar Aviācijas muzeju

Kontaktinfomācija

„Jūrmala Airport”, Smārdes pagasts, Tukuma novads

Darba laiks

P. - P. 9:00-17:00
S.-Sv. slēgts

Telefons

(+371) 20202165