logo
A A A

"Tēviņu" mājas vīnu darītava

Apraksts

Mājas vīna darītava "Tēviņi" atrodas Zemītē, augstā vietā, no kuras paveras skaists skats. "Tēviņu" vīna darītavā tiek gatavots vīns no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem un ogām. Īpašie produkti, kurus tiešam vērts nobaudīt ir "Aveņu dzirkstošais vīns" kurš tiek gatavots, izmantojot Tradicionālo metodi, jeb šampanizācijas procesu, "Aveņu vīna balzams", kurš ir vienīgais šāda veida produkts Latvijā, kā arī "Latvadoss"-  labākais ābolu brendijs Latvijā.

Vīndaris piedāvā vīna pagrabiņa apskati ar stāstu un vīna baudīšanu ar uzkodām omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē. Atturībniekiem un bērniem tiek piedāvātas augļu un ogu sulas.

Vasaras sezonā apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija pa saimniecības dārzu kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas. Ražas laikā dārzā ir iespēja mieloties ar ogām .

Tēviņos svin gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītes, kā arī iegriežas kāzinieki. Katram svētku gadījumam tiek īpaši noformētas dzērienu pudeļu etiķetes.

Pēc iepriekšējas vienošanās mājas saimnieks jums iekurs āra pannu, un jūs varēsiet pagatavot līdzpaņemto maltīti un baudīt to kopā ar vīnu.

Ieejas maksa

Dārza un vīna darītavas apskate ar stāstu - 3.00 EUR personai.
Dārza un vīna darītavas apskate ar stāstu un produkcijas degustācija - 6.00 EUR personai.

Kontaktinfomācija

„Tēviņi”, Zemītes pagasts, Tukuma novads

Darba laiks

Apmeklējumu iepriekš pieteikt.

Telefons

(+371) 29106705