logo
A A A

Viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Apraksts

Vienā no pils senākajām daļām - bruņinieku ēdamzālē, zem velvju griestiem ir iekārtots Jaunpils pils viduslaiku krogs, kur sveču gaismā un senās mūzikas skaņās pils viesiem iespējams mieloties ar gardām ēdienu riktēm. Krodziņa ikdienas ēdienkartē viduslaiku ēdieni mijas ar tradicionālo latviešu virtuvi. Ēdienkartē var atrast arī lēcu zupu ar gaļas bumbām, švābu siera zaļās klimpas, vērša mēli ar meža veltēm, gozētu cāļa stilbu ar plūmēm, strauta foreli ar pētersīļu mērci un citus gardus ēdienus.

Jau izsenis krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums draugu, ģimenes un kolēģu lokā viduslaiku gaisotnē. To īpaši ir iecienījušas gan latviešu, gan ārvalstu grupas. Maltīte ir īpaša - tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Ikvienam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko viduslaiku mielastu: Barona, Mūka, Viduslaiku, Viduslaiku bērnu, Kalpu un Mazo mūku mielastu. Lai sagatavotu ēdienus pēc senajām receptēm, viduslaiku mielastus ir jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš!
Ieejas maksa

Viduslaiku mielasta izmaksas atbilstoši izvēlētajai mielasta programmai 7 - 54 EUR personai, bērniem (mazo mūciņu mielasts) - 7 EUR personai.

Kontaktinfomācija

"Pils krogs", Jaunpils pils, Jaunpils, Tukuma novads

Darba laiks

P. - Sv. 10:00-20:00
Viduslaiku mielastus ir jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš.

Telefons

(+371) 63162165, 28338860