logo
A A A

Aktualitātes

08/12/2018

Svētku gaidās Tukumā izej vakara pastaigā!

Jau iepriekšējā gadā pamanījām, ka, tiklīdz Brīvības laukumā uzstādīta lielā egle, vakaros pilsētas centrā manāma rosība, kuru rada vecāki, kas iznākuši pastaigā ar bērniem un “apciemo” eglīti. Tad nu kopā ar pilsētas ainavu arhitektiem šogad mēģinājām izveidot pastaigu maršrutu vakariem, kad skolēniem skolās stundas beigušās un mājas darbi jau izpildīti, kad bērnudārzā arī mazajiem nodarbības galā un tie aiz rokas vecākiem dodas mājup. Vakarā arī vecākiem vairs nav jādomā par darbu, un varbūt pat vakariņas jau mājās paēstas. Tas tad nu ir īstais brīdis, lai dotos pastaigā pa pilsētu un vērotu Ziemassvētku rotājumus.

Esam sagatavojuši nelielu plāniņu, kur šobrīd piestāt un bildēties. Papildus plāniņam katrā vietā izdomājām kādu uzdevumu, kas izpildāms. Vairāk tie adresēti bērniem, taču, domājam, arī lielajiem varētu būt interesanti.

Gribam piebilst, ka pēc 3.Adventes pilsētas ielās dosies Rūķu komanda, kas vērtē pilsētas rotājumus uz svētkiem. Mēs ceram, ka arī pilsētas uzņēmumi – kafejnīcas un veikaliņi, un arī iedzīvotāji - ēku īpašnieki un pilsētas patrioti greznosies uz svētkiem, lai pašiem prieks un pilsēta smuka, un katru vakaru, dodoties pastaigā pa pilsētu, ikviens ieraudzītu ko jaunu un prieku radošu. Svētkus sajūtu mēs varam radīt tikai kopā!

 

P.S. Lūgums no pilsētas rotātāju puses - neizmantojiet izvietotos objektus kā balstus fotografējoties vai kā fizisko aktivitāšu veikšanai nepieciešamos atribūtus. Ja manāt nekārtības vai ka kāds no objektiem ir bojāts, vai tam ir problēmas ar elektrības padevi, dodiet mums ziņu vai zvaniet pilsētas dispečerdienestam uz tālruni 8881.