logo
A A A

Aktualitātes

06/12/2021

Slēpo Pauzera pļavās!

Pateicoties skaistajai dabas dāvanai – sniegam,Tukumā, Pauzera pļavās arī šogad izveidota tautas distanču slēpošanas trase (300 m mazais loks un 1000 m lielais loks), kurā ierīkota klasiskā soļa, slidsoļa un brīvās slēpošanas tehnikai piemērota špūres.

Lai nerastos lieka drūzmēšanās un tiktu ievēroti Covid-19 noteiktie ierobežojumi, lūdzam:

- slēpot pulksteņa rādītāja virzienā;

- ievērot 2 metru distanci, ja neesat no vienas mājsaimniecības;

- nepulcēties trases malās.

Automašīnas lūdzam atstāt pie futbola laukuma, kur arī ieteicams pārģērbties un sagatavoties slēpošanai, obligāti lietojot sejas maskas.

***

Šī ir dabīgā sniega distanču slēpošanas trase, kas ar atbilstošu tehniku tiks aprūpēta katru dienu. Tādēļ lūgums, pa šo teritoriju nestaigāt kājām un neizmantot to citiem nolūkiem, kā vienīgi slēpošanai. Tā mēs maksimāli ilgi varēsim baudīt slēpošanas priekus.

***

Pašlaik trasē netiek piedāvāta slēpošanas inventāra noma, bet par to tiek domāts. Traši šobrīd testējam, bet būs ar laiku gan vairāk gaismas, gan mūzika brīvdienās. 

Baudīsim šo skaisto ziemu un būsim atbildīgi!

***

Trasi organizatoriski nodrošina Tukuma Novada Pašvaldība sadarbībā ar Tukuma pilsētas Kultūras nams un aktīvajiem Tukuma slēpojošajiem entuziastiem un atbalstītājiem. Paldies jums visiem par iespēju būt aktīviem un gūt prieku ziemā!