logo
A A A

Aktualitātes

13/02/2024

Piesakies pasākumam “Satiec savu meistaru 2024”!

Tukuma pusē ir gan čaklas audējas, gan mākslinieki, gan metālapstrādes speciālisti, gan keramiķi, gan citu arodu pratēji. Esiet aktīvi, piesakieties pasākumam “Satiec savu meistaru 2024!”!

Šogad “Satiec savu meistaru” norisināsies četras nedēļas nogales dažādos novados. Kurzemē - 13. un 14. aprīlī. Piesaki savu meistarklasi, lekciju vai cita veida aktivitāti, aizpildot anketu līdz 26.februārim šeit: https://www.satiecsavumeistaru.lv/pieteikties.

Pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. Pasākuma forma ir brīva, meistaru uzdevums ir rīkot meistardarbnīcas, individuālas nodarbības, atvērtās darbnīcas, paraugdemonstrējumus, lekcijas, priekšlasījumus, koncertus un pat dančus!

Latvijas Nacionālais kultūras centrs aicina meistarus, kas vēlas piedalīties pasākumā, iepazīties ar pasākuma nolikumu satiecsavumeistaru.lv mājaslapā: www.satiecsavumeistaru.lv

„Satiec savu meistaru!” ir 2009. gadā aizsāktās Tradicionālo prasmju skolas turpinājums, un 2024. gadā pasākums notiks jau sešpadsmito reizi.

Pasākums “Satiec savu meistaru” ir iespēja satikties ar meistariem, kas var iepazīstināt tuvāk ar kādu īpašu amatu, tā ir iespēja tikt arī pie jauniem vaļaspriekiem vai atjaunot sen aizmirstas prasmes un zināšanas. Tikšanos ar meistaru iespējams organizēt gan attālināti, gan arī klātienē. Protams, tikšanās ar jebkuru meistaru klātienē ir nenovērtējama, tāpēc aicinām pieteikt savu dalību pasākumā, lai varam tikties, iepazīties un apgūt kopā ko jaunu!

Tukuma puses meistari, piesakieties!