logo
A A A

Aktualitātes

27/12/2018

Gadu mijas brīvdienās Tukumā...

No vienām ballēm līdz nākamām! Aptuveni tā šogad izskatās gada nogale. Jaungada sagaidīšanai mums atvēlētas četras dienas. Tās var pavadīt gan dabā un aktīvi, gan dodoties no balles uz balli.

Ko darīt vēl pirms Jaungada iestāšanās

Ja patīk sniegs un ātrums, tad kamēr sals un kamēr sniegs dodies baudīt ziemu atpūtas kompleksā “Milzkalns”. Ja vien laika apstākļi nepievils, tad kalns darbosies katru dienu un būs priecīgs sagaidīt slēpotājus un snovotājus. Kā parasti - darbosies visi servisi, bet, ja nepieciešams instruktors, tad par to iepriekš lūgums zvanīt pa tālruni 26222999. Par kalna darba laikiem un aktuālajām ziņām aicinām skatīties kalna mājas lapā vai facebook profilā - www.facebook.com/Milzkalns/ . Adrese: “Dižkalni”, Smārdes pagasts, Engures novads, www.milzkalns.lv

Vecgada brīvdienas ģimenēm iesakām sagaidīt ar teātra izrādes “Grinča Ziemassvētki” apmeklējumu Slampes Kultūras pilī 29.decembrī pulksten 15.00. Tā būs izrāde par visiem zināmā pasaku varoni - nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem. Sirsnīga muzikāla pasaka divās daļās, kurā netrūks arī jautrība un Ziemassvētku noskaņa. Biļešu cena - 5, 7 un 9 EUR. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads.

Sportiskie tukumnieki un ne tikai aicināti Vecgada dienā – 31.decembrī uz Vecgada kopskrējienu apkārt Tukumam. Kas gan tas būtu par Vecgada noslēgumu bez simboliskā 31 km kopskrējiena, ko organizē klubs "Sporta patriots"? Tāpēc jau trešo reizi gada nogalē jau no paša rīta – pulksten 9.00 ikvienam ir iespēja pievienoties kopīgam skrējienam, kas vīsies gar visām Tukuma robežzīmēm, pilsētas ielām un nomalēm, nedaudz arī meža ceļi. Adrese: starts un finišs pie Tukuma Sporta skolas stadiona, Kuldīgas iela 74, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 27081835.

Jaungada sagaidīšanas balles

Romantiskākie gadu mijas svinētāji aicināti 31.decembrī uz atpūtas kompleksu "Valguma pasaule". Jau no pulksten 18.00 te būs iespējams baudīt Ziemas punšu un karstu uzkodu pie kamīna, vakara īpašo notikumu – romantisku stundu Vecgada ugunīs izjust izgaismotā Valguma mežā, baudot noslēpumus dabā un dabas fotogrāfijas, pateicībā un jaunā gaidās izstaigājot labirintu. Svētku vakariņas - panorāmas restorānā. Būs iespējas arī sirds izdejoties dzīvās mūzikas pavadībā ar laimes un sveču liešanu, dzirkstošu dzērienu pusnaktī. Turpat arī naktsmājas un nesteidzīgas brokastis Jaungada rītā, un pārsteigums, kurš lai pašlaik paliek neatklāts. vakara piedāvājuma cena: 85 EUR pieaugušajiem, 35 EUR bērniem (4-12 g.v.), mazuļiem – bez maksas. Adrese: Atpūtas komplekss "Valguma pasaule", Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29112476 vai 63181222, www.valgumapasaule.lv.

Savukārt vakarā uz Gadu mijas ballēm aicinās gan Tukums, gan Slampe. Jaungada nakts Tukumā iesāksies Brīvības laukumā ar diskotēkas skaņām jau pulksten 22.00. Pusstundu pirms gadu mijas - pulksten 23.30 uz laukuma tiks sumināti konkursa “Ziemassvētku Smukums 2018” nominanti - tukumnieki, kas centušies radīt prieku ne vien savās mājās, bet arī citu pilsētnieku acīm. Savukārt pusnaktī - jaungada salūts. Pēc pusnakts – pulksten 00.30 Jaungada balli Tukumā spēlēs grupa “Lauku muzikanti”. Biļetes cena iepriekš pārdošanā – 10 EUR, svētku naktī – 15 EUR. Vietu skaits ierobežots, tāpēc rezervē biļetes laikus. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela1, Tukums. Vairāk informācija pa tālruni 63124150, www.tpkn.lv

Vēl pirms pusnakts salūta Tukuma centrā pulcēties un Jauno gadu kopā sagaidīt aicina restorāns "Tuckum". Būs gan klāti galdiņi, gan dzīvā mūzika, un, galvenais, salūts un pilsētas centrs turpat blakus - aiz loga! Svinības sāksies pulksten 22.00. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad restorāns aicina galdiņus rezervēt savlaicīgi. Adrese: Restorāns "Tuckum", Brīvības laukums 2, Tukums. Vairāk informācija un galdiņu rezervācija pa tālruni 29320013.

Uzreiz pēc pusnakts Jaungada ballīte sāksies arī turpat Brīvības laukumā esošajā BaboonBar. Būs kārtīgas dejas kopā ar Alex-O, būs smukais džeks ar fotoaparātu un arī viens, kurš pateiks mikrofonā visādas lietas un liks pildīt uzdevumus, par kuriem varēs iegūt dažādas feinas balvas. Kā saka paši bāra ļaudis: "Ja sagaidīsi Jauno gadu pie mūsu namdurvīm, cienāsim ar grādīgu burbuļūdeni, kamēr kopā skatīsimies salūtu, kā arī būs īpašie viesmalki visiem pirmās - 2019.gada stundas apmeklētājiem." Rakstiet BaboonBar, lai jau laicīgi rezervētu sev galdiņu! Adrese: "Baboon Bar", Brīvības laukums 11, Tukums. Vairāk informācijas un galdiņu rezervācija bāra Facebook lapā te.

Savukārt tai pat laikā Slampes Kultūras pils aicina sagaidīt Jauno gadu kopā ar ansambli “Tandēms trijatā”. Biļešu cena iepriekš pārdošanā – 8 EUR, pēc 21.decembra – 10 EUR. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20005704, www.facebook.com/RestoransTuckum

Pusstundu pēc pusnakts Jaungadu balle sāksies arī Ragaciemā, restorānā "Bermudas". Vakara gaitā uzstāsies Viktors Lapčenoks ar koncertprogrammu, dziesmām un dejām. Pusnaktī svētku uguņošana un šampanietis. Cena vienai personai 15 EUR. Adrese: Zivju restorāns "Bermudas", ragaciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas www.bermudas.lv.

Arī Kandavā Jaungada balle sāksies pusstundu pēc pusnakts un noritēs Kandavas Kultūras namā. Balli spēlēs grupa “Čirkainie”. Ieejas maksa 5 EUR iepriekš pārdošanā un 8 EUR balles laikā. Biļešu iepriekš pārdošana un galdiņu rezervēšana iespējama līdz 28.decembrim Kandavas Kultūras namā. Adrese: Kandavas kultūras nams, Lielā iela 28, Kandava. Vairāk informācijas pa tālruni 63182040.

Jaungada karnevāls Jaunpilī

Pirmajā Jaunā gada dienas vakarā - 1.janvārī, kad Jaungada sagaidīšanas dullums izgulēts, uz tradicionālo karnevālu aicina Jaunpils pils. Tēlaini izsakoties, Jaunpils pilī pulksten 21.00 startēs starpplanētu lidojums mistiskajā un fascinējošajā kosmosā – Jaungada karnevālā “Kosmosa klaidoņi”.

Lidojumu cauri melnajiem caurumiem, galaktikām, asteroīdiem un dažnedažādām kosmosa vietām vadīs aktieris Kristians Kareļins. Visuma tāles ar dziesmu pantiem, meldiņiem pieskandinās un klaidoņus izdancinās Normunds Jakušonoks kopā ar Kasparu Tīmani duetā “Karakums”. Pēc pusnakts kosmosu satracinās muzikāli noskaņotā teatrālu apvienība “Gapoljeri”. Ieejas biļešu cenas: tiem, kas ierodas ar maskām - 5 EUR, bez maskām - 8 EUR, VIP biļete (rezervēta vieta pie galdiņa ar uzkodām) - 30 EUR. Apmeklētāju ievērībai: par masku tiks uzskatīts kopējais izskats (tēls+ tērps + aksesuāri)! Adrese: "Pils", Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 26101458, www.jaunpilspils.lv.

Lai jauki svētki un laimīgs Jaunais 2019.gads!