logo
A A A

Aktualitātes

04/01/2023

Jaungada pirmās nedēļas pasākumi mūspusē

Tā kā Jaunais gads iesācies bez sniega un uz ziemas baudīšanas aktivitātēm būs nedaudz jāpagaida, aicinām apmeklēt un priecāties par ziemīgajiem šīs nedēļas nogales pasākumus!

Sestdien, 7.janvārī pa dienu, pulksten 13:00 Tukuma pilsētas Kultūras nams aicina ģimenes uz ģimenisku pasākumu un izrādi vienlaikus – Šreka trakais jaunais gads Tukumā. Jaunā gada svinību laikā Karalis gatavojas savas meitas kāzām ar Šreku un lielajām svinībām, bet pēkšņi pie viņa ierodas negantais princis Hugo un paziņo, ka kāzu nebūs. lai noskaidrotu, kā tur beigās viss sanāks, jānāk uz izrādi. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. Biļetes iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā šeit.

Bet sestdienas, 7.janvāra vakarā Jaunpils pils aicina uz tradicionālo jaungada karnevālu, kura nosaukums šogad "Melns roks gaišiem cilvēkiem". Tēma izvēlēta laikā, kad pasaule cīnās ar labo un ļauno, baltais ar melno, skaļais ar kluso. Pasākumā Ivo Fomins ar grupu dārdinās savus labākos roka gabalus, Mārtiņš Kanters vadīs šo vienreizējo notikumu un lustinās visus nakts ballē. Savukārt Lienes Bēniņas Tukuma deju skolas DEMO audzēkņi aizraus klātesošos ar deju performancēm. Pils kambaros notiks tetovēšanas, hennas, frizūru un make up darbnīcas, astrologs un numerologs ieskatīsies nākotnēs un pils vīna pagrabā katrs varēs izliet savu laimi. Darbosies bāri un pils krogs! Dress kods: melns, balts, roks, āda, panki, bārdas ...Viss sāksies 22:00. Adrese: Jaunpils pils, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Tukuma novads. Biļetes nopērkamas šeit.

Savukārt kora mūzikas mīļotāji, svētdien, 8.janvārī pulksten 13.00 aicināti uz koncertu Sv. Trīsvienības Tukuma luterāņu baznīcā, kur uzstāsties Tukuma pilsētas Kultūras nama un Tukuma Raiņa ģimnāzijas koris “Savējie” pasākumā “Zem Ziemassvētku debess”, kur skanēs Valda Zilvera un Sarmas Upeslejas Ziemassvētku kantāte. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums.

Laimīgu un prieka pilnu 2023. gadu!