logo
A A A

Vīna darītava "Tēviņi"

Apraksts

Vīna darītava "Tēviņi" Atrodas Zemītē, augstā vietā, no kuras paveras skaists skats. "Tēviņu" vīna darītavā tiek gatavots vīns no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem un ogām. Īpašais produkts ir „Aveņu dzirkstošais vīns”, kurš tiek gatavots no bioloģiski audzētām rudens avenēm, izmantojot tradicionālo metodi, kā arī Latvadoss – īpašs ābolu brendijs.

Vīndaris piedāvā vīna pagrabiņa apskati ar stāstu un vīna baudīšanu ar uzkodām omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē. Atturībniekiem un bērniem tiek piedāvātas augļu un ogu sulas.

Vasaras sezonā apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija pa saimniecības dārzu kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas. Ražas laikā dārzā ir iespēja mieloties ar ogām .

Tēviņos svin gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītes, kā arī iegriežas kāzinieki. Katram svētku gadījumam tiek īpaši noformētas dzērienu pudeļu etiķetes.

Pēc iepriekšējas vienošanās mājas saimnieks jums iekurs āra pannu, un jūs varēsiet pagatavot līdzpaņemto maltīti un baudīt to kopā ar vīnu.
 

Ieejas maksa

Maksa par ekskursiju: sākot no 3 EUR personai

Kontaktinfomācija

„Tēviņi”, Zemītes pagasts, Kandavas novads

Darba laiks

Apmeklējumu iepriekš pieteikt.

Telefons

(+371) 29106705