logo
A A A

Aktualitātes

12/12/2018

Tukuma puses Kāzu ceļvedis ir klāt!

Ar prieku paziņojam, ka ir izdots Tukuma puses Kāzu ceļvedis.

Te atradīsiet informāciju gan par kāzu ceremoniju vietām dzimtsarakstu nodaļās, kā arī pilīs, baznīcās un arī brīvā dabā. Ceļvedī lielu sadaļu veido tā saucās “Kāzu pieturvietas”, kur piestāt starp “jā” vārda teikšanu un sēšanos pie svinību galdiem. Te būs arī svinību vietu uzskaitījums, kur klāt galdu kāzu viesiem.

Ceļvedī esam apkopojuši arī informāciju par prasmīgiem cilvēkiem, kuri piedāvā pakalpojumus, kas nodrošinās ar visu šai dienai nepieciešamo: tortēm un kūkām, floristiku, kāzu kleitām, kā arī informāciju par kāzu vadītājiem, muzikantiem un kāzu fotogrāfiem.

Varbūt tieši Tukuma puse ir vieta, kuru izvēlēties par savu kāzu vietu? Ieskaties, ja nākamā gada plānā ir kāzas! Ja tev ir draugi, kas vēl neprecējušies, vai ir dēls vai meita, kas nav precējušies, tad ceļvedis varētu būt laba dāvana – ierosinājums viņiem spert nākamo soli attiecībās.

Liels paldies visiem, kas palīdzēja Kāzu ceļveža tapšanā! Ar ceļvedi var iepazīties mūsu mājas lapā šeit starp citiem ceļvežiem vai to saņemt šobrīd pie mums – Tukuma tūrisma informācijas centrā Talsu ielā 5, Tukumā.