logo
A A A

Aktualitātes

14/03/2020

Tukuma TIC darba laiks līdz 14.aprīlim

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Tukuma tūrisma informācija centrs ir mazliet mainījis darba stilu, taču saglabājis savu iepriekšējo darba laiku.

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Tukuma Tūrisma informācijas centrs, sākot no 2020.gada 16. marta līdz 14.aprīlim, klātienes apmeklētājiem slēgts. Taču centrs turpinās sniegt interesējošo tūrisma informāciju attālināti, zvanot pa tālruni 63124451 vai 28311557 vai rakstot tic@tukums.lv TIC darba laikā, tas ir – katru darba dienu no pulksten  9.00 līdz 18.00.

Tūrisma informācija par tūristu piesaistes vietām Tukumā un apkārtnē tāpat pieejamas gan virtuāli – mājas lapā www.visittukums.lv (Android tālruņu lietotājiem arī mobilajā aplikācijā Visit Tukums), gan kastītēs pie TIC ārdurvīm.

Mūsu ieteikums - ja neesat inficēti vai bijuši kontaktā ar kādu, kurš pabijis vīrusa skartajās teritorijās, vai ģimenē esat veseli, nesteidzies atpūsties uz lielveikaliem un citām vietām, kur pulcējas daudz ļaužu. Taču nesēdiet arī mājās! Izbaudiet pavasari, dodoties dabā!