logo
A A A

Aktualitātes

25/05/2020

Tukuma TIC atvērts apmeklētājiem

Tukuma tūrisma informācijas centrs (TIC) no pirmdienas, 25.maija ir atkal atvērts apmeklētājiem. TIC klātienē apmeklētājus apkalpo ierastajā darba laikā: maijā darba dienās (pirmdiena – piektdiena) no pulksten 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no pulksten 9.00 līdz 15.00, savukārt vasaras mēnešos – jūnijā, jūlijā un augustā darba dienās (pirmdiena – piektdiena) no pulksten 9.00 līdz 18.00, bet nedēļas nogalēs -sestdienās no pulksten 9.00 līdz 15.00 un svētdienās no pulksten 10.00 līdz 14.00.

Apmeklējot TIC klātienē, apmeklētājiem jāņem vērā, ka, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus pulcēšanās gadījumos, vienlaikus TICā varēs uzturēties ne vairāk kā 3 apmeklētāji. Maksimālais uzturēšanās laiks – 15 minūtes. Tādēļ, ja vien nav nepieciešama kāda īpaša palīdzība informācijas meklēšanā vai citu pakalpojumu izmantošanā, apmeklētāji aicināti visu nepieciešamo informāciju par tūrisma un atpūtas iespējām Tukumā un apkārtnē meklēt mājas lapā visittukums.lv vai mobilajā lietotnē Visit Tukums (Android programmatūras īpašniekiem). Tāpat apmeklētāji aicināti interesēties par aktuālo informāciju, tūrisma un atpūtas iespējām arī TIC sociālajos tīklos Facebook un Instagram vai zvanot pa tālruni 28311557, vai rakstot uz e-pastu: tic@tukums.lv .

Ierodoties TICā, apmeklētājiem jāievēro vairāki noteikumi: ienākot TICā, obligāti jādezinficē rokas un, uzturoties telpās, jāizmanto personīgie mutes un deguna aizsegi. Ienākot TICā, būs jāaizpilda arī apmeklētāja anketa, apliecinot, ka pēdējo 2 nedēļu laikā nav būts ārzemēs (atskaitot Lietuvu un Igauniju). Un, protams, uzturoties TICā, būs jāievēro 2 m distance no citiem apmeklētājiem. Šādi noteikumi apmeklētājiem jāievēro, lai TICā būtu nodrošināta brīva pieeja pie tūrisma informācijas plauktiem, publiskā interneta pieejas punkta un pašapkalpošanās printera-kopētāja. Tādēļ apmeklētāji arī aicināti vienlaikus aicināti lieki ar rokām virsmas neaiztikt.

Apmeklētājiem TICā iespējams arī saņemt noteiktos maksas pakalpojumus un iegādāties suvenīrus, taču vienlaikus tie aicināti apmaksu veikt, izmantojot norēķinu kartes.

Tukuma TIC ar prieku palīdzēs ikvienam, taču apmeklētāji ir lūgti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt TICu, ja ir akūtas elpceļu infekcijas slimības simptomi vai noteikta izolācija dzīvesvietā.