logo
A A A

Aktualitātes

05/02/2018

Pasākumi Tukumā un apkārtnē 2018.gadā

Lielāko pasākumu plāns Tukuma apkārtnē izveidots 2018.gada sākumā, Tukuma tūrisma informācijas centram dodoties uz lielāko tūrisma pasākumu Latvijā - starptautisko tūrisma izstādi "Balttour 2018". Izveidotais pasākumu plāns pieejams šeit.

Apkojumā ietverti lielākie un nozīmīgākie pasākumi Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novados, kas varētu būt saistoši tūristiem. Tie būs domāti gan pieaugušiem un bērniem, gan tiem, kurus iteresē kultūras un tradīciju pasākumi, gan tiem, kas iecienījuši aktīvākas atpūtas un sporta pasākumus.

Informācija apkopota par pasākumiem, par kuriem bija informācija uz 31.01.2018. Taču pasākumu kalendārs katru mēnesi papildinās, tādēļ informāciju par aktuālajiem pasākumiem lūdzam skatīt www.visittukums.lv sadaļā "Pasākumi" vai par pasākumiem Tukuma pilsētas Kultūras namā tā mājas lapā www.tpkn.lv.

Tā kā pasākumu organizatoriem dažādu iemeslu dēļ ir tiesības pasākumus atcelt, tad pirms došanās uz pasākumiem aicinām pārbaudīt informāciju par pasākumu norises laikiem.