logo
A A A

Aktualitātes

08/05/2021

Māmiņdiena Tukumā “MAMMAS RESTARTS”

Pasākumu cikla “Tiekamies Tukumā ziedonī” ietvaros Tukumā ir sagatavota īpašu mammu lutināšanas programma ar nosaukumu MAMMAS RESTARTS. Tēti kopā ar bērniem svētkos aicināti sarūpēt dažādus patīkamus pārsteigumus, dāvinot mammām iespēju atpūsties.

Pasākuma “MAMMAS RESTARTS” mērķis ir mudināt ģimenes pavadīt laiku kopā un kvalitatīvi, tāpēc svētdien, 9. maijā aktivitātes plānotas tā, lai bērni un vecāki varētu nodoties saturīgām un interesantām aktivitātēm.

Svētdien, 9.maijā visas dienas garumā Facebook / Tiekamies Tukumā lapā skatāmi būs stāsti par mammām Tukuma novadā, bet vakara noslēgumā ikviens aicināts piedalīties “Prāta spēlēs”.

Erudīcijas spēļu turnīrs “KOPĀ MĒS ZINĀM VAIRĀK” sastāvēs no četrām ģimenes viktorīnām, kas pārbaudīs dalībnieku zināšanas dažādās ar ģimeni un novadu saistītās tēmās, tostarp par Tukumā zināmiem cilvēkiem un vietvārdiem. Pirmā turnīra spēle tātad 9.maijā – Māmiņdienā. Pārējie turnīri ieplānoti 15.jūnijā ar moto “LAIMĪGĀ BĒRNĪBA”, 17.jūlijā ar nosaukumu “MANAS MĀJAS” un 28.augustā kā pasākums “FORŠAIS TĒTIS”. Dalība turnīrā ir bez maksas, bet komandām jāreģistrējas katrai spēlei. Viktorīnas notiks interneta vidē. Cilvēku skaits komandā nav noteikts, tomēr aicinām ievērot COVID-19 ierobežošanas pasākumus un komandu veidot mājsaimniecības ietvaros. Spēļu uzvarētāji varēs iegūt balvā lauku sētas “Indāni” dāvanu karti apmeklējumam visai ģimenei. "Indānos" būs iespējams iepazīt lauku sētu ar dažādiem mājdzīvniekiem, kā arī izbaudīt lauku pirti ar bērza un kadiķa slotiņām, zāļu tējām un nakšņot pirtsaugšā. Turnīra uzvarētāji tiks paziņoti pēc 4. spēles. Lai uzzinātu vairāk par spēļu norisi un noslēguma pasākumu, aicinām sekot informācijai Tiekamies Tukumā Facebook kontā.

Lai Māmiņdienu svinības būtu priekpilnas, ir sagatavots MĀMIŅDIENAS ĶEKSĪŠSARAKSTS – darbiņi un uzdevumi, kas būtu izdarāmi šajā dienā. Kopumā septiņi:

1) Izveido pārsteigumu mammai un iemūžini to fotogrāfijā, jo skaistākās un mīļākās dāvanas tomēr ir tās, kuras veidotas pašu rokām.

2) Uzdāvini mammai puķes vai paša gatavotu kartīti. Puķes vienmēr iepriecina un ar roku rakstīta apsveikuma kartiņa parasti tiek ilgi saglabāta. To varēs parādīt pēc gadiem bērniem un mazbērniem.

3) Ja gribi sagatavot un uzdāvināt mammai īpašu pārsteigumu, aizpildi anketu “Viss par manu mammu”. Aizpildi un izprintē vai izprintē un aizpildi! Tukšu anketas paraugietvaru var atrast šeit: https://ieej.lv/B86nn

4) Māmiņdienā aicinām uzdāvināt mammas dārzam rožu stādu no vietējiem rožaudzētājiem. Roze mammas dārzā Tukumā – tas ir obligāti!

5) Pagatavo mammai svētku mielastu, jo mammai taču šī diena ir svētku diena. Ja neesi drošs par to, cik labi sanāks, vari pasūtīt svētku mielastu arī pie kāda no vietējā ēdinātāja, kurš to piegādās uz mājām.

6) Skaties video stāstus par mammām Facebook / Tiekamies Tukumā lapā. Mēģiniet atrast, cik daudz kopīga ir Jūsu mammai ar citām mammām.

7) Piedalies ģimenes viktorīnā “MAMMAS RESTARTS”!

Seko līdzi jaunumiem Tiekamies Tukumā Facebook lapā un pašvaldības tīmekļvietnē, lai uzzinātu, kā sagaidīt un atzīmēt Māmiņdienu Tukumā!

***

“MAMMAS RESTARTS” pasākumi un aktivitātes tapušas ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.